Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIOFILIN 24MG/ML 10ML*5FIOLE - AMINOPHYLLINUM

Număr anunț
DA20059151
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544,20 RON
Valoare atribuită
544,20 RON
Data publicării
13.04.2018 15:35
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544,20 RON

din 544,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.