- Număr anunț
- DA20043677
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- MEDICA M3 COMEXIM SRL (CUI RO6588458)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 963,30 RON
- Valoare atribuită
- 963,30 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 13:17
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
963,30 RON
din 963,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro