Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET MEDICAMENTE UAMS MALINI

Număr anunț
DA20034915
Autoritate contractantă
UAMS MALINI (CUI 16663689)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,15 RON
Valoare finală
573,15 RON
Data publicării
11.04.2018 15:25
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.