Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robot de bucatarie Philips Avance Collection HR7778/00, 34 functii, 1300 W, Bol 3.4 l, Blender 2.2 l

Număr anunț
DA20061881
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814,98 RON
Valoare atribuită
814,98 RON
Data publicării
16.04.2018 09:41
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,98 RON

din 814,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.