Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele verticale - furnizare si montaj

Număr anunț
DA20059647
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI (CUI 28082744)
Furnizor / câștigător
ORFEUS SRL (CUI RO15971028)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.546,22 RON
Valoare atribuită
6.546,22 RON
Data publicării
13.04.2018 17:33
Termen limită
19.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.546,22 RON

din 6.546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.