Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set suporti expunere Stefan Cel Mare

Număr anunț
DA20051143
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
REMBIGAL POLICARB SRL (CUI RO26695289)
Cod CPV
39154000-6 · Echipament de expozitie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.687 RON
Valoare atribuită
6.687 RON
Data publicării
13.04.2018 09:50
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.687 RON

din 6.687 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.