Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOPOMPA APA MURDARA WPT20HKX, GX160 2"

Număr anunț
DA20065481
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
42120000-6 · Pompe si compresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.490 RON
Valoare atribuită
3.490 RON
Data publicării
16.04.2018 11:51
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.490 RON

din 3.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.