Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie inlocuire usa termopan

Număr anunț
DA20064649
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231687)
Furnizor / câștigător
MAYRA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 29892250)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,60 RON
Valoare finală
1.800 RON
Data publicării
16.04.2018 11:19
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.