Atribuită Cumpărare directă

CONTROALE

Număr anunț
DA36087403
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.204,52 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.204,52 RON