Atribuită Cumpărare directă

Cargo 3700 certificat VDA - spuma activa concentrata 25kg

Număr anunț
DA36087466
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
ESPOO GROUP SRL (CUI 26178355)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
893,94 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

893,94 RON