Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie electrica- montare prize intrerupatoare

Număr anunț
DA20066608
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRANICESTI (CUI 14061504)
Furnizor / câștigător
LUX-ELECTRONIC S.R.L. (CUI RO32483051)
Cod CPV
51000000-9 · Servicii de instalare (cu exceptia programelor software) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806 RON
Valoare atribuită
16.806 RON
Data publicării
16.04.2018 12:35
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806 RON

din 16.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.