Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelucrare fond arhivistic

Număr anunț
DA20064011
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOSLAVELE (PRIMARIA COMUNEI DRAGOSLAVELE) (CUI 4122442)
Furnizor / câștigător
PFA Vintescu Gheorghe (CUI 22928039)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.600 RON
Valoare atribuită
30.600 RON
Data publicării
16.04.2018 10:59
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.600 RON

din 30.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.