Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instruire periodica in domeniul PSI-SU

Număr anunț
DA20063759
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567 RON
Valoare atribuită
567 RON
Data publicării
16.04.2018 10:50
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567 RON

din 567 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.