Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DESZAPEZIRE CU TRACTOR CU LAMA IN COMUNA ULMA
- Număr anunț
- DA20047485
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMA (CUI 4327065)
- Furnizor / câștigător
- FORESTBROD SRL (CUI RO15303088)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 16:11
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro