Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TOMBERON 240 L SERVICIU CRESE

Număr anunț
DA20065139
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
Furnizor / câștigător
CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,47 RON
Valoare atribuită
176,47 RON
Data publicării
16.04.2018 11:38
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,47 RON

din 176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.