Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aranjamente florale

Număr anunț
DA20078735
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
IUDITH SERVCOM SRL (CUI 16985269)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,26 RON
Valoare finală
630,26 RON
Data publicării
17.04.2018 12:49
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.