Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere a sistemelor de alarmare impotriva efractiei si supraveghere video

Număr anunț
DA20075543
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ,,CONSTANTIN GURGU “ (CUI 23860853)
Furnizor / câștigător
ROMSERV IT SRL (CUI RO27939594)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.976 RON
Valoare atribuită
5.976 RON
Data publicării
17.04.2018 11:15
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.976 RON

din 5.976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.