Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI ALBI RO 50+

Număr anunț
DA20067423
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU (CUI 4278450)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,66 RON
Valoare atribuită
133,66 RON
Data publicării
16.04.2018 13:50
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,66 RON

din 133,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.