Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemne de foc

Număr anunț
DA20061398
Autoritate contractantă
COMUNA IZVOARELE (CUI 4716771)
Furnizor / câștigător
PREFABRICATE ŞI EXCAVAŢII PĂUNEL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38531522)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
16.04.2018 09:16
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.