Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,2% sub estimat
Circuit de ventilatie de unica folosinta pentru ventilatorul mobil Newport
- Număr anunț
- DA20039227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 690 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2018 10:20
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690 RON
din 720 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.