Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Technoplastin HIS ISI~1.2 comp. Thrombotimer, Thrombolyzer
- Număr anunț
- DA20069136
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.434 RON
- Valoare atribuită
- 1.434 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 16:41
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.434 RON
din 1.434 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro