Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO

Număr anunț
DA20067994
Autoritate contractantă
Politia Locala a municipiului Bistrita (CUI 28037158)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.692 RON
Valoare atribuită
1.692 RON
Data publicării
16.04.2018 14:55
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.692 RON

din 1.692 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.