Ofertă acceptată Cumpărare directă

cumparare balastru

Număr anunț
DA20061025
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
CZI SRL (CUI RO21511164)
Cod CPV
14212210-5 · Amestec de nisip si pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,26 RON
Valoare atribuită
151,26 RON
Data publicării
16.04.2018 08:55
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,26 RON

din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.