Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME ,FRUCTE,ALIMENTE

Număr anunț
DA20067073
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
Furnizor / câștigător
SANTEC SRL (CUI RO5319583)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,81 RON
Valoare atribuită
383,81 RON
Data publicării
16.04.2018 13:02
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,81 RON

din 383,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.