Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unt De Albalact 65% 200gr

Număr anunț
DA20067208
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,10 RON
Valoare atribuită
203,10 RON
Data publicării
16.04.2018 13:26
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,10 RON

din 203,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.