Atribuită Cumpărare directă

DEFLECTOR AER CONDITIONAT 66-106CM

Număr anunț
DA36088895
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
724,75 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724,75 RON