Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE NECESARE PENTRU REFACEREA INSTALATIEI DE ALIMENTARE A HIDRANTILOR

Număr anunț
DA20075209
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
Furnizor / câștigător
FLAVMAN INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI 34583170)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,98 RON
Valoare atribuită
479,98 RON
Data publicării
17.04.2018 11:05
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,98 RON

din 479,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.