Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA pentru 13 autovehivule din parcul auto al ISU Iasi
- Număr anunț
- DA20074308
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 703,28 RON
- Valoare atribuită
- 703,28 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 10:33
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
703,28 RON
din 703,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro