Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA B6 ZENTIVA 50MG/2ML*5FIOLE - PYRIDOXINUM

Număr anunț
DA20073983
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944 RON
Valoare atribuită
1.944 RON
Data publicării
17.04.2018 10:20
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944 RON

din 1.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.