Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare priza de pamant si eliberare buletin PRAM

Număr anunț
DA20072315
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Aparatura Medicala (CUI 12788035)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
17.04.2018 09:16
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.