Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIR NYLON ROTUND 3.0MMX280M, ULEI AMESTEC 1L, ULEI MOTOR SAE 30 0.6L VIKING
- Număr anunț
- DA20069221
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479,02 RON
- Valoare atribuită
- 479,02 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 16:55
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
479,02 RON
din 479,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro