Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIR NYLON ROTUND 2.4MMX261M
- Număr anunț
- DA20054135
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC PETROL MORENI (CUI 4279782)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,35 RON
- Valoare atribuită
- 129,35 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 11:49
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,35 RON
din 129,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro