Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paranix Sensitive lotiune*150ml
- Număr anunț
- DA20067940
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192 RON
- Valoare atribuită
- 192 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 14:53
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 16:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192 RON
din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro