Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE A 4

Număr anunț
DA20079596
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,76 RON
Valoare atribuită
834,76 RON
Data publicării
17.04.2018 13:17
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,76 RON

din 834,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.