Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid cu glicerina

Număr anunț
DA20076787
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
CHEMIX SRL (CUI RO5329498)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66 RON
Valoare atribuită
66 RON
Data publicării
17.04.2018 11:53
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66 RON

din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.