Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile-papetarie

Număr anunț
DA20069852
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULIS (CUI 29015905)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC SHOP SRL (CUI RO4967242)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,77 RON
Valoare atribuită
432,77 RON
Data publicării
16.04.2018 21:25
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,77 RON

din 432,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.