Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Expertize tehnice si studii conexe la cladirile situate la adresa strada Popa Marin nr.2, Sector 1,
- Număr anunț
- DA20036337
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- SPIRI COM SRL (CUI RO2632267)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 20:51
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90.000 RON
din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro