Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVETELE DE BIROU LA CUTIE
- Număr anunț
- DA20076043
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,45 RON
- Valoare atribuită
- 12,45 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 11:29
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12,45 RON
din 12,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro