Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere

Număr anunț
DA20072157
Autoritate contractantă
Comuna Rasuceni (Primaria Comunei Rasuceni Judetul Giurgiu) (CUI 5026788)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,63 RON
Valoare atribuită
673,63 RON
Data publicării
17.04.2018 09:12
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,63 RON

din 673,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.