Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studiu de Fezabilitate pentru “Dispecerat integrat conform anunt publicitar 163205 din 23.03.2018
- Număr anunț
- DA20060894
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- GRAPHITECTURA SRL (CUI RO24291489)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.800 RON
- Valoare atribuită
- 59.800 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 08:48
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 07:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.800 RON
din 59.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro