Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE LUCRARI REFACERE HIDROIZOLATIE IMOBIL ASSC PLOIESTI, PIATA EROILOR NR. 1A

Număr anunț
DA20049891
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
ROYAL LIFE DESIGN SRL (CUI 36823610)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.278 RON
Valoare atribuită
13.278 RON
Data publicării
13.04.2018 09:04
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.278 RON

din 13.278 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.