Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINUM 16mg/8ml
- Număr anunț
- DA20074527
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.740,20 RON
- Valoare atribuită
- 17.740,20 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 10:40
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.740,20 RON
din 17.740,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro