Ofertă acceptată Cumpărare directă

Semn signalistica ABS, gravura laser, grup sanitar

Număr anunț
DA20068919
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
Hashtag Media (CUI RO17166220)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,80 RON
Valoare atribuită
436,80 RON
Data publicării
16.04.2018 16:21
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,80 RON

din 436,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.