Ofertă refuzată Cumpărare directă

Textmarker Deli H-Point S600

Număr anunț
DA20070505
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL PLOIESTI (CUI 17704779)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32 RON
Valoare finală
3,20 RON
Data publicării
17.04.2018 08:02
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.