Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
ARTEA 330 EC
- Număr anunț
- DA20061081
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
- Furnizor / câștigător
- HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
- Cod CPV
- 24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735 RON
- Valoare atribuită
- 661,50 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2018 08:58
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
661,50 RON
din 735 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 73,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.