Ofertă refuzată Cumpărare directă

Traduceri: spaniola, germana, engleza, italiana, maghiara, franceza

Număr anunț
DA20076991
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
Furnizor / câștigător
JIMBOREAN PATRICIA MARIA TRADUCATOR SI INTERPRET (CUI 32484871)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.320 RON
Valoare finală
5.700 RON
Data publicării
17.04.2018 11:59
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.