Atribuită Cumpărare directă

Detector de soc Optex VIBRO-WH, 3.5 m, iesire NC, alb

Număr anunț
DA36089804
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
853,20 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,20 RON