Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER HP mfp M525 HP3010 CE255X HP M521 12500PAG LJ P3015 P3016 ce 255X hpce255x OEM si DOSAR

Număr anunț
DA20068731
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA VRANCEA (CUI 24714805)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
918,80 RON
Valoare atribuită
918,80 RON
Data publicării
16.04.2018 16:08
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

918,80 RON

din 918,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.