Atribuită Cumpărare directă

Pachet Huse Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 TB-125F/TB-128F-ref 22081

Număr anunț
DA36089989
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30237253-7 · Huse antipraf pentru echipamente informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
403,34 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,34 RON