Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale birotica

Număr anunț
DA20066980
Autoritate contractantă
COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.992 RON
Valoare atribuită
1.992 RON
Data publicării
16.04.2018 12:51
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.992 RON

din 1.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.